شماره تماس : 88615617-021

آدرس: تهران، محله آرارات، خیابان ملاصدرا، کوچه سلمان، پلاک 1، طبقه چهارم

ایمیل : Info@Padyab.com

درباره ما

About usشرکت پادياب تجهيز در سال 1376 با هدف انتقال، توسعه و کاربرد دانش و تکنولوژي پيشرفته در زمينه‌های اکتشاف و تولید نفت و گاز، ژئوفیزیک و معدن، آب و مطالعات زیست‌محیطی تأسیس گردیده است و اکنون با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فنی جهان و همچنین توان و ظرفیت‌های موجود در داخل کشور، در صنایع نفت و گاز، معدن و ژئوفیزیک، آب و محیط‌زیست مشغول به ساخت و تأمین تجهیزات و ابزارآلات و همچنین ارائه خدمات تخصصی مربوطه می‌باشد. 

hero-01-min

واحد نفت و گاز

Oil and Gas Departmentاستفاده از روش‌های فرازآوری مصنوعی به منظور نگهداشت و افزایش تولید نفت خام، از سالیان گذشته در صنعت نفت ایران آغاز شده و بخش قابل توجهی از نفت تولیدی کشور با استفاده از این روش‌ها و به خصوص با استفاده از پمپ‌های الکتریکی درون‌چاهی ESP تولید می‌شود. امروزه با توجه به افت فشار بسیاری از مخازن نفتی کشور که در نیمه دوم عمر بهره‌برداری خود هستند و همچنین کاهش فشار برخی از میدان‌های جدید، بهره‌گیری از روش‌های فرازآوری مصنوعی و پمپ‌های درون‌چاهی ESP در بخش بالادستی نفت و گاز بیش از گذشته ضروری می‌باشد.

شرکت دانش‌بنیان پادیاب تجهیز از سال ۱۳۸۵ فعالیت‌ خود را در زمینه به کارگیری و انتقال فن‌آوری فرازآوری مصنوعی و به خصوص پمپ‌های درون‌چاهی ESP آغاز نموده و در حال حاضر بزرگ‌ترین پیمانکار پروژه‌های نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیر پمپ‌های الکتریکی درون‌چاهی ESP شرکت ملی نفت ایران می‌باشد و با بیش از 15 سال سابقه درخشان و نصب تعداد قابل توجهی پمپ درون‌چاهی ESP در میدان‌های نفتی خشکی و فراساحلی کشور، با همکاری شرکت Oil Dynamics آلمان، خدمات تخصصی را در زمینه فن‌آوری‌های فرازآوری مصنوعی در صنعت نفت و گاز ایران ارائه می‌نماید.
هم‌اکنون شرکت پادیاب‌تجهیز با در اختیار داشتن قوی‌ترین تیم مهندسی و‌ عملیات نصب و راه‌اندازی پمپ‌های درون‌چاهی ESP در خاورمیانه، با قابلیت اجرای هم‌زمان چندین پروژه‌ در مناطق مختلف، آماده انجام کلیه خدمات مهندسی، طراحی، انتخاب پمپ و تجهیزات، تأمین، نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیرات پمپ‌های درون‌چاهی ESP می‌باشد.
با توجه به نیاز صنعت نفت و گاز ایران و به منظور ساخت و بومی‌سازی پمپ‌های درون‌چاهیESP ، شرکت پادیاب تجهیز در سال 1395 اقدام به احداث کارخانه تست، تعمیر و ساخت پمپ‌های درون‌چاهی ESP و پمپ‌های انتقال سیال HPS در شهر اهواز نموده است که این کارخانه مراحل ساخت و تجهیز خود را سپری نموده و به طور کامل راه‌اندازی گردیده است و اکنون مجهزترین و پیشرفته‌ترین کارخانه تعمیر و ساخت پمپ‌های درون‌چاهی ESP موجود در ایران می‌باشد. این کارخانه قابلیت تعمیر، تست و ساخت قطعات و تجهیزات مختلف پمپ‌های درون‌چاهی ESP و پمپ‌های انتقال سیال HPS را دارد و شرکت پادیاب‌تجهیز مفتخر به کسب عنوان اولین سازنده پمپ‌های درون‌چاهی ESP در ایران می‌باشد و همچنین این شرکت در فهرست بلند سازندگان داخلی وزارت نفت به عنوان سازنده پمپ‌های درون‌چاهی ESP تأیید و ثبت گردیده است.
شرکت پادیاب‌تجهیز با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنعت نفت و گاز و بهره‌گیری از پشتیبانی همه‌جانبه شرکای داخلی و خارجی و استفاده از نیروهای فنی و مهندسی متخصص و آموزش‌دیده، علاوه بر پمپ‌های درون‌چاهی ESP، در زمینه‌ی سایر روش‌های فرازآوری مصنوعی و راهکارهای افزایش تولید از مخازن نفت و گاز، از جمله پمپ‌های درون‌چاهی PCP و ESPCP و همچنین پمپ‌های سطح‌الارضی انتقال نفت خام HPS و پمپ‌های انتقال سیال چند فازی Twin Screw و PCP در بخش‌های مختلف صنعت نفت و گاز حضوری فعال دارد و با توجه به پیشینه بسیار موفق، به دنبال عرضه خدمات نوین و تخصصی در این صنعت می‌باشد.
همچنین شایان ذکر است، شرکت پادیاب‌تجهیز در سال 1397 توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کشور به عنوان شرکت دانش‌بنیان در زمینه خدمات طراحی، مهندسی، نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیرات پمپ‌های درون‌چاهی مورد تأیید قرار گرفته است.

واحد آب و محیط‌زیست

Water and Environment Departmentاین بخش با هدف معرفی و انتقال دانش و فنآوری پیشرفته جهان در پروژه های مرتبط با مطالعات و سيستم های اندازه گیری آب و محیط زیست، هیدرولوژی، اقیانوس شناسی، مهندسی رودخانه، آب و فاضلاب، هیدروژئولوژی و سیستم های شیرین سازی آب دریا با کمپانی­های مطرح دنیا همکاری دارد. این بخش تجهیزات موردنیاز صنعت آب و فاضلاب را تامین کرده و در پروژه‌های بزرگی در سطح کشور فعالیت داشته است. خط‌مشی این واحد، تلفیق مشاوره مهندسی و خدمات نرم‌افزاری همراه با استفاده کاربردی و عملی از جدیدترین سیستم‌ها و تجهیزات اندازه‌گیری مطابق با نیازها و شرایط پروژه و نصب و راه‌اندازی سیستم‌های متناسب با نیاز کارفرما می‌باشد.

واحد ژئوفیزیک و معدن

Geophysics and Mining Departmentواحد معدن و ژئوفیزیک این شرکت با همکاری از بزرگترین کمپانی‌های تولیدکننده تجهیزات ژئوفیزیکی و مهندسین مشاور در بخش فروش تجهیزات گرانی سنجی، مگنتومتری، الکترومغناطیس، مگنتوتلوریک (MT)، پلاریزاسیون القایی (IP)، مقاومت سنجی، شتابنگاری، لرزه‌نگاری و نرم‌افزارهای تفسیر داده‌های ژئوفیزیک لرزه‌ای و غیر لرزه‌ای، جمع‌آوری، پردازش و تفسیر داده‌های ژئوفیزیک هوایی و زمینی و همچنین عرضه انواع پیشرفته فناوری‌های فعال می‌باشد. این واحد همچنین در ارائه خدمات و تجهیزات مورد نیاز مطالعات و فعالیت‌های مهندسی زلزله، لرزه‌نگاری، شتابنگاری و ژئوتکنیک فعالیت دارد.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، محله آرارات، خیابان ملاصدرا، کوچه سلمان، پلاک 1، طبقه چهارم

فهرست سریع

مشاوره رایگان