Phone number :+982188615617

Address: Unit 3, No 14, North Ararat St, Seoul St, tehran, Iran

email : Info@Padyab.com

About Us

About UsConstruction with us, your peace of mind

A construction company is diverse and consists of teams of people who are proven in their industries. Everyone works to design, build, transport, operate, and maintain projects throughout the United States. But we believe that projects are more than concrete and steel. We value our customers and their opinions and try to meet expectations.

Oil and Gas Departmentاستفاده از روش‌های فرازآوری مصنوعی به منظور نگهداشت و افزایش تولید نفت خام، از سالیان گذشته در صنعت نفت ایران آغاز شده و بخش قابل توجهی از نفت تولیدی کشور با استفاده از این روش‌ها و به خصوص با استفاده از پمپ‌های الکتریکی درون‌چاهی ESP تولید می‌شود. امروزه با توجه به افت فشار بسیاری از مخازن نفتی کشور که در نیمه دوم عمر بهره‌برداری خود هستند و همچنین کاهش فشار برخی از میدان‌های جدید، بهره‌گیری از روش‌های فرازآوری مصنوعی و پمپ‌های درون‌چاهی ESP در بخش بالادستی نفت و گاز بیش از گذشته ضروری می‌باشد.

شرکت دانش‌بنیان پادیاب تجهیز از سال ۱۳۸۵ فعالیت‌ خود را در زمینه به کارگیری و انتقال فن‌آوری فرازآوری مصنوعی و به خصوص پمپ‌های درون‌چاهی ESP آغاز نموده و در حال حاضر بزرگ‌ترین پیمانکار پروژه‌های نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیر پمپ‌های الکتریکی درون‌چاهی ESP شرکت ملی نفت ایران می‌باشد و با بیش از 15 سال سابقه درخشان و نصب تعداد قابل توجهی پمپ درون‌چاهی ESP در میدان‌های نفتی خشکی و فراساحلی کشور، با همکاری شرکت Oil Dynamics آلمان، خدمات تخصصی را در زمینه فن‌آوری‌های فرازآوری مصنوعی در صنعت نفت و گاز ایران ارائه می‌نماید.
هم‌اکنون شرکت پادیاب‌تجهیز با در اختیار داشتن قوی‌ترین تیم مهندسی و‌ عملیات نصب و راه‌اندازی پمپ‌های درون‌چاهی ESP در خاورمیانه، با قابلیت اجرای هم‌زمان چندین پروژه‌ در مناطق مختلف، آماده انجام کلیه خدمات مهندسی، طراحی، انتخاب پمپ و تجهیزات، تأمین، نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیرات پمپ‌های درون‌چاهی ESP می‌باشد.
با توجه به نیاز صنعت نفت و گاز ایران و به منظور ساخت و بومی‌سازی پمپ‌های درون‌چاهیESP ، شرکت پادیاب تجهیز در سال 1395 اقدام به احداث کارخانه تست، تعمیر و ساخت پمپ‌های درون‌چاهی ESP و پمپ‌های انتقال سیال HPS در شهر اهواز نموده است که این کارخانه مراحل ساخت و تجهیز خود را سپری نموده و به طور کامل راه‌اندازی گردیده است و اکنون مجهزترین و پیشرفته‌ترین کارخانه تعمیر و ساخت پمپ‌های درون‌چاهی ESP موجود در ایران می‌باشد. این کارخانه قابلیت تعمیر، تست و ساخت قطعات و تجهیزات مختلف پمپ‌های درون‌چاهی ESP و پمپ‌های انتقال سیال HPS را دارد و شرکت پادیاب‌تجهیز مفتخر به کسب عنوان اولین سازنده پمپ‌های درون‌چاهی ESP در ایران می‌باشد و همچنین این شرکت در فهرست بلند سازندگان داخلی وزارت نفت به عنوان سازنده پمپ‌های درون‌چاهی ESP تأیید و ثبت گردیده است.
شرکت پادیاب‌تجهیز با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنعت نفت و گاز و بهره‌گیری از پشتیبانی همه‌جانبه شرکای داخلی و خارجی و استفاده از نیروهای فنی و مهندسی متخصص و آموزش‌دیده، علاوه بر پمپ‌های درون‌چاهی ESP، در زمینه‌ی سایر روش‌های فرازآوری مصنوعی و راهکارهای افزایش تولید از مخازن نفت و گاز، از جمله پمپ‌های درون‌چاهی PCP و ESPCP و همچنین پمپ‌های سطح‌الارضی انتقال نفت خام HPS و پمپ‌های انتقال سیال چند فازی Twin Screw و PCP در بخش‌های مختلف صنعت نفت و گاز حضوری فعال دارد و با توجه به پیشینه بسیار موفق، به دنبال عرضه خدمات نوین و تخصصی در این صنعت می‌باشد.
همچنین شایان ذکر است، شرکت پادیاب‌تجهیز در سال 1397 توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کشور به عنوان شرکت دانش‌بنیان در زمینه خدمات طراحی، مهندسی، نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیرات پمپ‌های درون‌چاهی مورد تأیید قرار گرفته است.

Water and Environment Departmentاین بخش با هدف معرفی و انتقال دانش و فنآوری پیشرفته جهان در پروژه های مرتبط با مطالعات و سيستم های اندازه گیری آب و محیط زیست، هیدرولوژی، اقیانوس شناسی، مهندسی رودخانه، آب و فاضلاب، هیدروژئولوژی و سیستم های شیرین سازی آب دریا با کمپانی­های مطرح دنیا همکاری دارد. این بخش تجهیزات موردنیاز صنعت آب و فاضلاب را تامین کرده و در پروژه‌های بزرگی در سطح کشور فعالیت داشته است. خط‌مشی این واحد، تلفیق مشاوره مهندسی و خدمات نرم‌افزاری همراه با استفاده کاربردی و عملی از جدیدترین سیستم‌ها و تجهیزات اندازه‌گیری مطابق با نیازها و شرایط پروژه و نصب و راه‌اندازی سیستم‌های متناسب با نیاز کارفرما می‌باشد.

Geophysics and Mining Departmentواحد معدن و ژئوفیزیک این شرکت با همکاری از بزرگترین کمپانی‌های تولیدکننده تجهیزات ژئوفیزیکی و مهندسین مشاور در بخش فروش تجهیزات گرانی سنجی، مگنتومتری، الکترومغناطیس، مگنتوتلوریک (MT)، پلاریزاسیون القایی (IP)، مقاومت سنجی، شتابنگاری، لرزه‌نگاری و نرم‌افزارهای تفسیر داده‌های ژئوفیزیک لرزه‌ای و غیر لرزه‌ای، جمع‌آوری، پردازش و تفسیر داده‌های ژئوفیزیک هوایی و زمینی و همچنین عرضه انواع پیشرفته فناوری‌های فعال می‌باشد. این واحد همچنین در ارائه خدمات و تجهیزات مورد نیاز مطالعات و فعالیت‌های مهندسی زلزله، لرزه‌نگاری، شتابنگاری و ژئوتکنیک فعالیت دارد.

Contact us

No.1, Salman Alley, Sheikh Bahaei Ave, Tehran- Iran 19917-16952

Quick list

All WordPress template rights belong to this website. ©

free consultation