شماره تماس : 88615617-021

آدرس: تهران، محله آرارات، خیابان ملاصدرا، کوچه سلمان، پلاک 1، طبقه چهارم

ایمیل : Info@Padyab.com

واحد نفت و گاز

Oil and Gas Departmentاستفاده از روش‌های فرازآوری مصنوعی به منظور نگهداشت و افزایش تولید نفت خام، از سالیان گذشته در صنعت نفت ایران آغاز شده و بخش قابل توجهی از نفت تولیدی کشور با استفاده از این روش‌ها و به خصوص با استفاده از پمپ‌های الکتریکی درون‌چاهی ESP تولید می‌شود. امروزه با توجه به افت فشار بسیاری از مخازن نفتی کشور که در نیمه دوم عمر بهره‌برداری خود هستند و همچنین کاهش فشار برخی از میدان‌های جدید، بهره‌گیری از روش‌های فرازآوری مصنوعی و پمپ‌های درون‌چاهی ESP در بخش بالادستی نفت و گاز بیش از گذشته ضروری می‌باشد.

شرکت دانش‌بنیان پادیاب تجهیز از سال ۱۳۸۵ فعالیت‌ خود را در زمینه به کارگیری و انتقال فن‌آوری فرازآوری مصنوعی و به خصوص پمپ‌های درون‌چاهی ESP آغاز نموده و در حال حاضر بزرگ‌ترین پیمانکار پروژه‌های نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیر پمپ‌های الکتریکی درون‌چاهی ESP شرکت ملی نفت ایران می‌باشد و با بیش از 15 سال سابقه درخشان و نصب تعداد قابل توجهی پمپ درون‌چاهی ESP در میدان‌های نفتی خشکی و فراساحلی کشور، با همکاری شرکت Oil Dynamics آلمان، خدمات تخصصی را در زمینه فن‌آوری‌های فرازآوری مصنوعی در صنعت نفت و گاز ایران ارائه می‌نماید.
هم‌اکنون شرکت پادیاب‌تجهیز با در اختیار داشتن قوی‌ترین تیم مهندسی و‌ عملیات نصب و راه‌اندازی پمپ‌های درون‌چاهی ESP در خاورمیانه، با قابلیت اجرای هم‌زمان چندین پروژه‌ در مناطق مختلف، آماده انجام کلیه خدمات مهندسی، طراحی، انتخاب پمپ و تجهیزات، تأمین، نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیرات پمپ‌های درون‌چاهی ESP می‌باشد.
با توجه به نیاز صنعت نفت و گاز ایران و به منظور ساخت و بومی‌سازی پمپ‌های درون‌چاهیESP ، شرکت پادیاب تجهیز در سال 1395 اقدام به احداث کارخانه تست، تعمیر و ساخت پمپ‌های درون‌چاهی ESP و پمپ‌های انتقال سیال HPS در شهر اهواز نموده است که این کارخانه مراحل ساخت و تجهیز خود را سپری نموده و به طور کامل راه‌اندازی گردیده است و اکنون مجهزترین و پیشرفته‌ترین کارخانه تعمیر و ساخت پمپ‌های درون‌چاهی ESP موجود در ایران می‌باشد. این کارخانه قابلیت تعمیر، تست و ساخت قطعات و تجهیزات مختلف پمپ‌های درون‌چاهی ESP و پمپ‌های انتقال سیال HPS را دارد و شرکت پادیاب‌تجهیز مفتخر به کسب عنوان اولین سازنده پمپ‌های درون‌چاهی ESP در ایران می‌باشد و همچنین این شرکت در فهرست بلند سازندگان داخلی وزارت نفت به عنوان سازنده پمپ‌های درون‌چاهی ESP تأیید و ثبت گردیده است.
شرکت پادیاب‌تجهیز با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنعت نفت و گاز و بهره‌گیری از پشتیبانی همه‌جانبه شرکای داخلی و خارجی و استفاده از نیروهای فنی و مهندسی متخصص و آموزش‌دیده، علاوه بر پمپ‌های درون‌چاهی ESP، در زمینه‌ی سایر روش‌های فرازآوری مصنوعی و راهکارهای افزایش تولید از مخازن نفت و گاز، از جمله پمپ‌های درون‌چاهی PCP و ESPCP و همچنین پمپ‌های سطح‌الارضی انتقال نفت خام HPS و پمپ‌های انتقال سیال چند فازی Twin Screw و PCP در بخش‌های مختلف صنعت نفت و گاز حضوری فعال دارد و با توجه به پیشینه بسیار موفق، به دنبال عرضه خدمات نوین و تخصصی در این صنعت می‌باشد.
همچنین شایان ذکر است، شرکت پادیاب‌تجهیز در سال 1397 توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کشور به عنوان شرکت دانش‌بنیان در زمینه خدمات طراحی، مهندسی، نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیرات پمپ‌های درون‌چاهی مورد تأیید قرار گرفته است.

شرکت‌های همکار خارجی در واحد نفت و گاز

Foreign Partner Companiesشرکت Oil Dynamics آلمان یکی از شرکت‌های شناخته‌شده اروپایی در زمینه طراحی و ساخت پمپ‌های درون‌چاهی ESP و پمپ‌های سطح‌الارضی انتقال سیال و تجهیزات جانبی مربوطه می‌باشد که در حال حاضر با در اختیار داشتن متخصصان و طراحان بسیار مطرح و با تجربه در کشور آلمان فعالیت می‌نماید. این شرکت در طراحی، ساخت و ارائه راهکارهای فرازآوری مصنوعی و تجهیزات سطح‌الارضی و درون‌چاهی و تجهیزات مربوط به تکمیل چاه با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا به‌عنوان شرکت پیشرو در اروپا شناخته‌شده می‌باشد. از جمله فعالیت‌های این شرکت علاوه بر طراحی و ساخت پمپ‌های ESP مطابق استانداردهای روز دنیا، می‌توان به طراحی و ساخت پمپ‌های افقی سانتریفیوژ چندمرحله‌ای انتقال سیال HPS و پمپ های انتقال چندفازی سیال Twin Screw اشاره نمود. طراحی و تولید موتورهای مغناطیسی (PMM) و تلفیق پمپ‌های ESP با PCP (ESPCP) و نیز طراحی و تولید سیستم‌های VFD و تجهیزات کنترلی پیشرفته سطح‌الارضی، بخش دیگری از فعالیت‌های این شرکت می‌باشد.

www.oildynamics.com

کمپانی Avalon Sciences Ltd (ASL)  انگلیس در سـال 1986 تأسـیس گرديـده است. اين کمـپانی بـزرگ‌ترین و معـروف‌ترین طـراح و سـازنده تجـهيـزات لـرزه‌نگاری درون‌چـاهـی Vertical Seismic Profile (VSP) در دنيا می‌باشد که محصولات اين کمپانی در معتبرترین شرکت‌های ارائه خدمات VSP مانند Halliburton، CGG، CNLC، Weatherford، Schlumberger و سایر شرکت‌های خدماتی شناخته‌شده مورد استفاده قرار می‌گیرند. شناخته‌شده‌ترین راهکار اين کمپانی، سيستم ديجيتال Geochain™ می‌باشد که شامل تمامی سنسورها و همچنین سيستم کسب اطلاعات بوده و برای انواع روش‌های برداشت VSP با حداکثر کيفيت ممکن، قابل‌استفاده می‌باشد.

www.avalonsciences.com

ارتباط با ما

آدرس: تهران، محله آرارات، خیابان ملاصدرا، کوچه سلمان، پلاک 1، طبقه چهارم

فهرست سریع

مشاوره رایگان