حضور شرکت پادیاب تجهیز در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران 24 الی 27 مهر 1396

مطابق برنامه هر سال، امسال نیز شرکت پادیاب تجهیز با حضور نماینده ی تمامی کمپانی های همکاردر سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران، در سالن خلیج فارس (44-A)  غرفه ی شماره 992 حضور خواهد داشت و منتظر حضور شما بازدید کنندگان گرامی می باشد.

همانگونه که مستحضرید سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب تهران مهمترین عرصه رقابت فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و کارآفرینان داخلی و خارجی بوده که همه ساله در آن شرکت های فعال نوآوری های علمی، تکنولوژیکی خود را در معرض دید نقادانه صنعتگران به نمایش می گذارند.

شرکت پادیاب تجهیز به عنوان یکی از اعضای شناخته شده در این صنعت به عنوان نماینده انحصاری کمپانی های مهم اروپایی از جمله Scan اتریش، Nivus آلمان، DHI دانمارک مفتخر است تا دستاوردهای  خود را در کنار معرفی  تجهیزات  و تکنولوژی  روز دنیا در زمینه­های مختلف این صنعت مانند پایش لحظه­ای و دبی سنجی آب و فاضلاب، در سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب به معرض نمایش قرار دهد. لذا بدینوسیله از جنابعالی دعوت می گردد تا از غرفه این شرکت در سالن خلیج فارس(44) طبقه اول غرفه شماره 902 بازدید و با نمایندگان کمپانی­ها به صورت مستقیم بحث و تبادل نظر نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *