شماره تماس : 88615617-021

آدرس: تهران، محله آرارات، خیابان ملاصدرا، کوچه سلمان، پلاک 1، طبقه چهارم

ایمیل : Info@Padyab.com

آب و محیط‌زیست

Water and Environment Departmentاین بخش با هدف معرفی و انتقال دانش و فنآوری پیشرفته جهان در پروژه های مرتبط با مطالعات و سيستم های اندازه گیری آب و محیط زیست، هیدرولوژی، اقیانوس شناسی، مهندسی رودخانه، آب و فاضلاب، هیدروژئولوژی و سیستم های شیرین سازی آب دریا با کمپانی­های مطرح دنیا همکاری دارد. این بخش تجهیزات موردنیاز صنعت آب و فاضلاب را تامین کرده و در پروژه‌های بزرگی در سطح کشور فعالیت داشته است. خط‌مشی این واحد، تلفیق مشاوره مهندسی و خدمات نرم‌افزاری همراه با استفاده کاربردی و عملی از جدیدترین سیستم‌ها و تجهیزات اندازه‌گیری مطابق با نیازها و شرایط پروژه و نصب و راه‌اندازی سیستم‌های متناسب با نیاز کارفرما می‌باشد.

شرکت‌های همکار خارجی در واحد آب و محیط زیست

Foreign Partner Companiesکمپانی NIVUS آلمان یکی از معتبرترین و مشهورترین طراحان و سازندگان دستگاه‌های اندازه­گیری کمی موردنیاز در صنعت آب دنیا می‌باشد و برای اولین بار در اروپا فناوری اولتراسونیک را برای اندازه­گیری پروفیل سرعت آب و فاضلاب به دنیا معرفی نموده است. محصولات این شرکت طیف وسیعی از تجهیزات پیشرفته اندازه‌گیری پارامترهای کمی از قبیل دبی، سرعت، جریان، تراز، فشار و سیستم‌های جمع‌آوری و انتقال اطلاعات در کانال­های روباز، لوله‌های پر و نیمه‌پر، مخازن و چاه‌ها را پوشش می­دهد. از تجهیزات این کمپانی می­توان به انواع دبی‌سنج‌های اولتراسونیک، سطح سنج و فشارسنج اشاره نمود.

www.nivus.com

کمپانی microLAN هلند طراح و تولیدکننده تجهیزات آنلاین پایش مواد شیمیایی و سموم، فلزات سنگین و مواد نفتی، جلبک­ها و باکتری­ها می­باشد. این کمپانی از آخرین تکنولوژی روز دنیا که دارای تاییدیه­های کارکرد EPA آمریکا، ISO و … می­باشد، استفاده می­کند. این تجهیزات در سراسر جهان جهت پایش مواد سمی در منابع آب آشامیدنی، آب های سطحی و همچنین فاضلاب مورد استفاده قرار می­گیرند.

www.microlan.nl

کمپانی MAXX آلمان به‌عنوان یکی از معروف­ترین طراحان و سازندگان تجهیزات نمونه ­برداری اتوماتیک و هوشمند در سطح جهان شناخته‌شده است. تجارب گوناگون و صرف هزینه قابل‌توجه در واحد تحقیق و توسعه دست‌به‌دست یکدیگر داده­اند تا تجهیزات نمونه‌برداری این کمپانی در صدر قله کیفیت و دقت قرار گیرند. به‌کارگیری محفظه­های مقاوم در برابر عوامل مخرب شیمیایی و فیزیکی و ضد انفجار قابلیت کاربری تولیدات ­کمپانی MAXX را در محیط‌های پرخطر فراهم می‌آورند.

محصولات این کمپانی در سه گروه عمده نمونه‌برداری ثابت، نمونه‌بردارهای قابل‌حمل، نمونه‌بردارهای طراحی‌شده برای کاربردهای خاص تقسیم‌بندی می‌شوند.

www.maxx-gmbh.com

کمپانی Chemtronic آلمان به‌صورت تخصصی در زمینه تجهیزات مانیتورینگ مواد نفتی شناور روی آب و یا داخل جریان و نیز میزان کدورت موجود در جریان مایعات می‌باشد. این کمپانی با استفاده از تکنولوژی‌های UV-Vis، NIR، فتومتری، روش‌های اولتراسونیک و نوری، امکان سنجش میزان مواد نفتی و کدورت داخل جریان مایع و بر روی سطح آن را ممکن می‌سازد. کاربرد این تجهیزات در صنایع آب و فاضلاب، نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاه­ها و سایر صنایع بزرگ برای سنجش میزان نفت و کدورت در تأسیسات آب‌رسانی، تصفیه‌خانه‌ها، واحدهای فرآیندی، برج‌های خنک‌کننده و برج تقطیر می‌باشد.

www.chemtronic-gmbh.de

کمپانی DHI سازمان مشاوره‌ای و تحقیقاتی غیرانتفاعی است که هدف آن ارائه راهکارهای علمی در زمینه‌های آب و محیط‌زیست به‌ویژه مطالعات تغییرات آب و هوایی (Climate change) می‌باشد. DHI طیف گسترده‌ای از خدمات در زمینه مشاوره، نرم‌افزار MIKE، امکانات اندازه¬گیری، تجهیزات آزمایشگاهی و مدل‌سازی فیزیکی و عددی ارائه می‌نماید و توانمندی منحصربه‌فردی در ارائه مشاوره ویژه به مشاوران در کشورهای مختلف دارد. DHI   در زمینه محیط‌زیست و اکوسیستم، تغییرات اقلیمی، سواحل و دریا، آثار زیست‌محیطی فعالیت‌ها، آب شرب شهری و روستایی، آب‌های سطحی و زیرزمینی، پرورش آبزیان و کشاورزی، بهداشت محیط، صنایع و انرژی فعالیت دارد.
راهکارهای مختلف این کمپانی با نرم‌افزارهای توانمند MIKE تلفیق می‌گردد. DHI با بیش از 800 کارشناس در زمینه‌های آب و محیط‌زیست در 21 کشور دنیا فعال می‌باشد. این کمپانی در کشور ایران تاکنون پروژه‌های مختلفی را برای سازمان‌های آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، آب و برق خوزستان، موسسه تحقیقات آب، سازمان بندرها و کشتیرانی و مرکز ملی اقیانوس‌شناسی انجام داده است. شرکت پادیاب تجهیز از سال 1376 نماینده انحصاری و رسمی DHI در ایران می‌باشد.
www.dhigroup.com

ارتباط با ما

آدرس: تهران، محله آرارات، خیابان ملاصدرا، کوچه سلمان، پلاک 1، طبقه چهارم

فهرست سریع

مشاوره رایگان