شرکت پادیاب تجهیز در زمینه ارائه تجهیزات دبی سنجی و سطح سنجی از سال ۱۳۸۷ با کمپانی NIVUS آلمان همکاری می نماید. کمپانی NIVUS آلمان از معتبرترین و مشهورترین طراحان و سازندگان تجهیزات مانیتورینگ در صنعت آب و فاضلاب می باشد و کاملترین و پیشرفته ترین راهکارهای اندازه گیری دبی، سرعت، تراز و فشار آب و فاضلاب در کانالهای روباز، لوله های پر و نیمه پر را تولید و عرضه می نماید.

کمپانی NIVUS آلمان با بهره گیری از پیشرفته ترین دانش روز و بکارگیری مهندسین مجرب در زمینه الکترونیک و هیدرولیک، پیشرو در طراحی و تولید تجهیزات اندازه گیری التراسونیک و سنسور های متنوع قادر به پوشش طیف وسیع کاربردهای تجهیزات اندازه گیری کمی در صنعت آب و فاضلاب می باشد.این کمپانی با بهره گیری از روش های مختلف اندازه گیری جریان مانند داپلر، رادار، ترانزیت تایم و Cross Correlation  امکان انتخاب مناسبترین روش اندازه گیری را با توجه به شرایط پروژه امکان پذیر نموده است. همچینین تنوع در طراحی و ساخت سنسور این امکان را ایجاد می کند تا اندازه گیری دبی در انواع مسیرهای جریان مانند لوله های پر، نیمه پر، لوله، کانال با مقاطع مختلف و … میسر گردد. این کمپانی ترمینال هایی با قابلیت مشاهده، ثبت، پردازش و ارسال آنلاین اطلاعات را در دو نوع پرتابل و ثابت ارائه می نماید. در هر ترمینال بسته به نوع کاربری امکانات مورد نیاز مانند ارسال اطلاعات، رله، خروجی های استاندارد و …. گنجانده شده است.

به منظور ارسال اطلاعات، دیتا لاگر های مجهز به امکانات ارتباطی مانند مودم GPRS و Bluetooth توسط این کمپانی ارائه می گردد.

شرکت پادیاب تجهیز در صدها پروژه موفق انواع سیستم های دبی سنجی و سطح سنجی این کمپانی  را بصورت عملیاتی نصب و راه اندازی نموده است.

  • روش اندازه گیری Cross Correlation
  • روش اندازه گیری Transit Time
  • روش اندازه گیری داپلر(Doppler )
  • روش دبی سنجی راداری OFR