حضور شرکت پادیاب تجهیز در همایش پایش آلاینده های زیست محیطی در صنایع پتروشیمی 25 و 26 آبان ماه ماهشهر

شرکت پادیاب تجهیز به عنوان نماینده کمپانی های خارجی در ایران و ارائه دهنده ی بهترین راه حل ها  در زمینه پایش پارامتر های کیفی در صنعت آب و فاضلاب در همایش پایش آلاینده های زیست محیطی در صنایع پتروشیمی 25 و 26 آبان ماه ماهشهر حضور داشته است.

شرکت پادیاب تجهیز با هدف معرفی تجهیزات کمپانی آلمانی S::can اتریش به عنوان طراح و سازنده طیف وسیعی از تجهیزات نوین پایش آنلاین پارامتر های کیفی در صنعت آب و فاضلاب، در این همایش شرکت کرده است.

با توجه به اهمیت روز افزون استقرار سیستم های پایش لحظه ای و همچنین نقش ویژه صنایع به خصوص صنایع پتروشیمی در آلودگی محیط زیست، شرکت پادیاب تجهیز با توجه به توانایی ها، تجارب مفید و سوابق ارزنده خود در این عرصه و نیز انجام صد ها پروژه موفق نصب و راه اندازی سیستم های پایش لحظه ایی و تجهیزات دبی سنجی توسط کارشناسان مجرب و دوره دیده این شرکت در کمپانی سازنده، سمیناری با موضوع آشنایی با سیستم های نوین پایش آنلاین ولزوم نصب این تجهیزات در صنایع پتروشیمی  در ماهشهر  با حضور کارشناسان HSE و محیط زیست صنایع پتروشیمی برگزار کرده است.

آقای دکتر بنایی  مدیر فنی آب و محیط زیست این شرکت طی جلسات متعدد اقدام به معرفی تکنولوژی های نوین دبی سنجی، پایش آنلاین و سیستم های حذف جلبک در صنعت آب و فاضلاب و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با کارشناسان آن سازمان نموده اند.

 

photo_2016-11-17_09-54-27

photo_2016-11-17_09-54-15

photo_2016-11-17_09-53-37

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *