جایزه نوآوری صنعت آب دراگون به NIVUS تعلق گرفت

کمپانی  NIVUS با سنسور  Cross Correlation ویژه لوله های پر و نیمه پر، جایزه نوآوری بریتانیا را از آن خود کرد.  این جایزه طی مراسمی در ناهار سالیانه انجمن آیندۀ آب در 23 فوریه 2017 به تیم  NIVUSاهدا شد.

این سنسور لوله های پر و نیمه پر، جریان را به صورت مستقیم در داخل لوله اندازه می گیرد که در مقایسه با سیستم های متداول کمربندی که تنها توان اندازه گیری از خارج را دارند از تکنولوژی برتری بهره مند هستند. تکنولوژی پیشرفته NIVUS و کیفیت برتر سیگنال آن نتایج اندازه گیری را بیش از پیش قابل اعتماد ساخته است. راه حل NIVUS هوشمندانه است و قاعده بازی را تغییر خواهد داد. از جمله مزایای متعدد این سنسور عدم نیاز به توقف جریان برای نصب و رد پای کربن پایین آن است.

داوران تحت تاثیر تکنولوژی جریان سنجی منحصربفرد NIVUS که به منظور افزایش دقت اندازه گیری جریان از ذرات درون فاضلاب تصویر صوتی ایجاد می کند، قرار گرفتند. علاوه بر این نصب آسان آن که اجازه می دهد بدون توقف جریان در خط لوله به نصب و یا حذف سیستم اندازه­گیری اقدام نمود و همچنین ارائه راه حل مبتنی بر Totex برای کاربری مطلوب تر در مقایسه با سایر دستگاه های موجود اندازه گیری جریان، از دیگر مواردی بودند که توجه هیئت داوران را به خود جلب کرد. Totex یا Total Expenditure تمامی هزینه هایی که خریدار برای خرید، بهره برداری و نگهداری دستگاه اعم از هزینه انرژی و تعمیرات و غیره خواهد پرداخت، در نظر میگیرد. سیستم های مبتنی بر راه حل Totex به خریدار اطمینان میدهند که تجهیزات خریداری شده در طول عمرشان هزینه نگهداری و مصرف انرژی پایینی به وی تحمیل خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *