شماره تماس : 88615617-021

آدرس: تهران، محله آرارات، خیابان ملاصدرا، کوچه سلمان، پلاک 1، طبقه چهارم

ایمیل : Info@Padyab.com

ایستگاه های مانیتورینگ
sajjad-petro
فوریه 1,2022
460بازدید

ایستگاه های مانیتورینگ

توضیحات محصول

یکی از ابداعات کمپانی s::can اتریش طراحی و ساخت ایستگاه های پایش می باشد. در این ایستگاه ها کلیه امکانات مورد نیاز برای مانیتورینگ در کاربردهای خاص را جمع آوری کرده است. طراحی کامل و منحصر به فرد این ایستگاه  ها امروزه، آنها را به یکی از  پر کاربردترین و کامل ترین ابزارهای اندازه گیری پارامتر های کیفی آب و فاضلاب  تبدیل کرده است.

ایستگاه برنامه ریزی شده اسکن که به دو صورت تجهیزات این کمپانی را در یک مجموعه و سیستم فراگیر ترکیب مینماید. این ایستگاه ها یک راه حل کامل را ارائه می دهند، به صورتی که کاربر تنها کافی است آب ورودی و خروجی را وصل نماید و اطلاعات و پارامترهای مورد نیاز را دریافت نماید.

 

nano::station

اجزای مورد نیاز بر حسب محل و پارامتر مورد نظر شامل پراب های مختلف اسکن از قبیل i::scan  و ابزارآلات کنترلی و مانیتورینگ می باشد که در کمپانی به صورت یک پکیج  بسیار کوچک و فشرده نصب می شوند.

 

micro::station for waste water

micro::station فاضلاب اسکن برای مانیتورینگ آنلاین پارامترهای کیفی در یک جریان فاضلاب طراحی شده است. اجزای مورد نیاز پراب های مختلف اسکن از قبیل spectro::lyser  و ابزارآلات کنترلی و مانیتورینگ می باشد که در کمپانی به صورت یک پکیج نصب می شوند. 

 

micro::station for drinking water

micro::station آب آشامیدنی اسکن برای مانیتورینگ آنلاین پارامترهای کیفی آب در یک جریان تمیز طراحی شده است. اجزای مورد نیاز پراب های مختلف اسکن از قبیل spectro::lyser  و ابزارآلات کنترلی و مانیتورینگ می­باشد که در کمپانی به صورت یک پکیج نصب می­شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

Related Articlesارتباط با ما

آدرس: تهران، محله آرارات، خیابان ملاصدرا، کوچه سلمان، پلاک 1، طبقه چهارم

فهرست سریع

مشاوره رایگان